Budowa stron www

Strony Internetowe

Stowarzyszenie e-Misja podejmuje się tworzenia stron internetowych w pełnym zakresie: od przygotowania szablonu graficznego, konfiguracji systememu CMS, aż po integrację z mediami społecznościowymi.

Zanim przystąpisz do tworzenia swojej strony internetowej (lub zechcesz zlecić jej wykonanie) , zastanów się jaką ma ona pełnić funkcję. Strony mogą pełnić najróżniejsze funkcje, które będą uzupełnieniem działalności firmy. Za pomocą stron internetowych możesz m.in.:

  • udostępnić dane na temat Twojej firmy i zakresu jej działania (strona wizytówka dostępna 24h/dobę),
  • edukować potencjalnych klientów – jest to idealna wartość dodana, dzięki której klienci powracają do Ciebie (możesz to osiągnąć budując blog firmowy lub rozbudowaną stronę opartą o CMS)
  • budować relację z klientem (w tej sytuacji możesz stworzyć rozbudowaną stronę www i złączyć ją z mediami skocznościowymi takimi jak Facebook czy Twitter ),
  • pozyskiwać dane (poprzez zamieszczanie różnych formularzy i ankiet),
  • prowadzić sprzedaż (przygotowując sklep internetowy działający 24h/dobę),
  • wspierać sprzedaż poprzez zamieszczenie oferty i wiele więcej…

W e-Misji przykładamy dużą role by budowane przez nas serwisy i strony były atrakcyjne wizualnie oraz wyświetlały się tak samo dobrze na ekranach komputerów, tabletach, jak również smartfonach. 

responsive design

Organizacje pozarządowe, firmy i osoby prywatne zainteresowane współpracą i otrzymaniem dalszych wskazówek prosimy o kontakt.

Osoba kontaktowa: Tomasz Jagodowski
e-mail:
skype ID: tomasz.jagodowski